UWAGA AKCJA –
WIOSENNE PORZĄDKI”

organizowana przed Urząd Miasta Biała Podlaska i BWiK „WOD-KAN”

Masz garaż a w nim zbędne przedmioty, które chomikujesz bo nie wiesz co masz z tym zrobić? Masz dość rzeczy, które przerzucane są z kąta w kąt? A może masz problem w piwnicy bądź w ogrodzie z narzędziami, farbami czy pojemnikami? UWAGA! Jest rozwiązanie! Po raz kolejny  Urząd Miasta i bialski „WOD-KAN”  postanowiły wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i zwiększyć dostępność do oferty PSZOK czyli Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów  poprzez uruchomienie  mobilnej formy tej usługi. Jest ona realizowana poprzez specjalnie oznakowany pojazd, który w wyznaczonych terminach w soboty, będzie się pojawiał na poszczególnych osiedlach Białej Podlaskiej.

Przypomnijmy, że do mobilnego punktu, mieszkańcy dostarczyć mogą odpady problemowe, takie jak zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne czyli sprzęt RTV i AGD, zużyte baterie i akumulatory, świetlówki, przeterminowane leki i inne odpady niebezpieczne powstające w gospodarstwach domowych. Podobnie jak w stałym PSZOK, tak i w punkcie mobilnym odpady są odbierane bezpłatnie. Oczywiście zgodnie z regulaminem mieszkańcy nie powinni do punktu dostarczać odpadów których ilość lub skład świadczyć mogą o tym, że pochodzą z przemysłu lub działalności firm i innych instytucji.

Wyjście z mobilnym punktem do mieszkańców bez wątpienia ułatwi korzystanie z tej usługi tym klientom, którzy nie mieli możliwości, aby odpady dostarczyć do stałego PSZOK-u  przy ul. Ekologicznej 1, w soboty od godz. 700 do1500.

Więcej informacji pod nr tel. 83 342-60-71 wew.536 ( pn-pt 7-15)

Zapraszamy do udziału w tej akcji.